FURNITURE / Sofas / Sängsoffa 8703068
nr 870 3068
Sängsoffa
Gustavian style, 19th century, length: 180, wear.
Gustaviansk stil, 1800-tal, längd: 180
Condition: slitage
1500
SEK 3800
Monday January 20 2014
at 18:49:48
2.600 kr
900 kr
2.800 kr
3.400 kr
3.800 kr
Den Gustavianska stilen