MÖBLER / Soffor / Sängsoffa 8703068

nr 870 3068

Sängsoffa

Gustaviansk stil, 1800-tal, längd: 180

Kondition: slitage

Utrop:

1.500 kr

Såld:

3.800 kr

måndag 20 januari 2014
kl 18:49:48

Den Gustavianska stilen